GRATIS SCHRIFTEN VOOR STUDENTEN

Zo werkt het

Stap 1

Kom aan het begin van elke periode naar college.

Stap 2

Ontvang voor de collegezaal een gratis schrift.

Stap 3

Studeer een kwartaal lang met GratisSchriften!

Onze missie

"Schriften moeten gewoon gratis zijn"

Als het aan ons ligt hoef jij nooit meer te betalen voor een schrift. Om dit mogelijk te maken werken wij samen met bedrijven die deze visie met ons delen. In ruil hiervoor mogen zij de ontwerpen van de kaften invullen. Op deze manier heb je niet alleen elke periode nieuwe schriften, maar leer je ook bedrijven kennen die voor jou relevant zijn!

Ons Team

Henry Tang

henry@gratisschriften.nl

Student Technische Natuurkunde
TU Delft

Lauren Vierhoven

lauren@gratisschriften.nl

Student Technische Natuurkunde
TU Delft

Jonathan Linssen

jonathan@gratisschriften.nl

Student Werktuigbouwkunde
TU Delft

Gijs de Bruin

gijs@gratisschriften.nl

Student Technische Natuurkunde
TU Delft

Niek van Huijkelom

niek@gratisschriften.nl

Student Technische Natuurkunde
TU Delft

Maurice Bosma

maurice@gratisschriften.nl

Student Economie en Recht
Erasmus Universiteit

Volg ons op Facebook voor de laatste updates. Meer weten?