GRATIS SCHRIFTEN VOOR STUDENTEN

Zo werkt het

Stap 1

Kom aan het begin van elke periode naar college.

Stap 2

Ontvang voor de collegezaal een gratis schrift.

Stap 3

Studeer een kwartaal lang met GratisSchriften!

Onze missie

"Schriften moeten gewoon gratis zijn"

Als het aan ons ligt hoef jij nooit meer te betalen voor een schrift. Om dit mogelijk te maken werken wij samen met bedrijven die deze visie met ons delen. In ruil hiervoor mogen zij de ontwerpen van de kaften invullen. Op deze manier heb je niet alleen elke periode nieuwe schriften, maar leer je ook bedrijven kennen die voor jou relevant zijn!

Ons Team

Henry Tang

henry@gratisschriften.nl

Luuk Tunnissen

luuk@gratisschriften.nl

Gijs de Bruin

gijs@gratisschriften.nl

Robbin Bauhuis

robbin@gratisschriften.nl

Mark Slootweg

mark@gratisschriften.nl

Alexander van Grotenhuis

alexander@gratisschriften.nl

Ivo Bax

ivo@gratisschriften.nl

Philip Tempelman

philip@gratisschriften.nl

Oud-Teamleden

Lauren Vierhoven

Jonathan Linssen

Niek van Huijkelom

Maurice Bosma

Volg ons op Facebook voor de laatste updates. Meer weten?